Úvod

Plán na říjen 2019

 

Pátek     18.10.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 19.10.2019 přebor MŽ proti TJ Sokol Stodůlky v 13:00 hod. 

                                místo : UMT Motorlet,sraz : 12:00 hod.dresy oboje

Nominace : 

Neděle 20.10.2019 mistrovské utkání proti FK Varnsdorf v 10:00 hod.

                                místo : Jiřetín pod Jedlovou,sraz : pojedeme hromadně od Motorletu,čas odjezdu 6:15 hod.

                                dresy oboje

Nominace : 

Pondělí 21.10.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa   23.10.2019 Kvalifikace Ondrášovka Cup-skupina E, začátek v 10:00 hod.

                                 místo: ZŠ Mozartova,doprava po vlastní ose

                                 dresy: oboje

Nominace :

                                 

                                 soupeři: FK Jablonec, FC Slovan Liberec, FK Varnsdorf, FK Dukla Praha, FK Meteor Praha, TJ 

                                               Sokol Stodůlky, MFK Trutnov

Pátek     25.10.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 26.10.2019 mistrovské utkání proti SK Roudnice n/Labem v 14:30 hod.

                                místo : PT pod Lipou Roudnice,sraz : 13:30 hod.dresy : žlutý neon

Nominace : 

Sobota 26.10.2019 přebor MŽ proti FK Dukla Praha v 13:45 hod.

                                místo : hřiště Ruzyně sraz : 12:45 hod.dresy : oboje

Nominace :

Pondělí 28.10.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa  30.10.2019  UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Plán na listopad 2019

Pátek 1.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Sobota 2.11.2019 přebor MŽ proti FA Alexe Zbura v 12:30 hod.

                             místo : UMT Motorlet, sraz : 11:30 hod. dresy oboje

Nominace : 

Neděle 3.11.2019 mistrovské utkání proti SK Benešov v 10:00 hod.

                            místo : PT Slivenec, sraz : 9:00 hod. dresy oboje

Nominace : 

Pondělí 4.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa   6.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Pátek    8.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 9.11.2019

Neděle 10.11.2019

 

Pondělí 11.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa  13.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Pátek   15.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 16.11.2019 mezinárodní turnaj o pohár hlavního města Prahy

                               od 9:00-16:00 hod.místo : areál FK Meteor Praha VIII Bedřichovská 151 (Štěpničná )P-8

                               systém 7+1, hrací plocha UMT 3 generace, hrací doba 1x17 min.

jsme v skupině B kde jsou týmy : Slask Wroclaw ( PL)

                                                     Ujpest FC ( H)

                                                     1.FC Slovácko

                                                     FC Viktoria Plzeň

                                                     SK Slavia Praha

Neděle 17.11.2019

Pondělí 18.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa   20.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Pátek     22.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 23.11.2019 Teekane cup na Motorletu

                               podrobné informace dodáme

Neděle 24.11.2019 

 

Pondělí 25.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Středa   27.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

Pátek    29.11.2019 UMT Motorlet 16:00-17:30 hod.

 

Sobota 30.11.2019